Groepsleerkrachten

 



Groepsleerkrachten

Spetters:

Op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag is juf Diane de leerkracht van de Spetters. Zij is binnen SBO Michaëlschool onze specialist jonge kind. Op donderdag staat juf Aletta voor de groep. 

                                                                 
Diane Faber                                                                              Aletta Pasker
d.faber@kpoa.nl                                                                     a.pasker@kpoa.nl
 

                                                  

Bikkels:

De Bikkels hebben de hele week les van meester Marnix. Marnix is ook secretaris van de MR.

                                                      
Marnix Roodschild Koning                                                        
m.roodschildkoning@kpoa.nl         


                                     

Springkikkers:

De Springkikkers hebben bijna de hele week les van juf Anne. Zij is ook onze leescoördinator. Op woensdag staat juf Aletta voor de groep.
                                                     
Anne van Aalst                                                                       Aletta Pasker
a.vanaalst@kpoa.nl                                                            a.pasker@kpoa.nl


Kanjers:

De Kanjers hebben de hele week les van Juf Irene.

                                                        
Irene van Doornik                                                       
i.vandoornik@kpoa.nl   

                                               

Keien:

Op maandag, dinsdag en vrijdag is juf Marieke bij de Keien. Op woensdag en donderdag is juf Julianne in de groep.

                                                              
Marieke Slagter                                                                 Julianne Rademaker
m.slagter@kpoa.nl                                                           j.rademaker@kpoa.nl

 

Sterren:

Bij de Sterren is juf Esmee op maandag, dinsdag en vrijdag in de groep. Op woensdag en donderdag is juf Lisette in de groep. Juf Lisette is ook taalcoördinator en is voorzitter van de MR.

                                                     
Esmee Kreuger                                                                      Lisette Cornelisse
e.kreuger@kpoa.nl                                                            l.cornelisse@kpoa.nl                                               

 

Doorzetters:

Op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag is juf Veronica in de groep. Juf Veronica is ook Preventiemedewerker bij ons op school. Op vrijdag is juf Jacqueline bij de Doorzetters aanwezig. Juf Jacqueline geeft op woensdag handvaardigheid in alle groepen en op donderdag RT/NT2. 

                                                     
Veronica Roodbol                                                                 Jacqueline Poortvliet
v.roodbol@kpoa.nl                                                               j.poortvliet@kpoa.nl

 

Spoorzoekers:

Maandag en dinsdag is juf Marloes bij de Spoorzoekers. Op woensdag, donderdag en vrijdag is meester Marcel de leerkracht van de Spoorzoekers. Marcel is ook onze ICT-Coördinator.

                                                     
Marloes Eijbergen                                                                     Marcel van Keken 
m.eijbergen@kpoa.nl                                                                m.vankeken@kpoa.nl

 

 

Toppers:

Op maandag, dinsdag en woensdag is juf Karin in de groep bij de Toppers. Daarnaast is op de donderdag en vrijdag Juf Anouk in de groep. Tot de kerstvakantie is Juf Anouk met verlof en zal Meester Sennen op deze dagen in de groep zijn.

                                                      
Karin Evenboer                                                                     Anouk Bosman
k.evenboer@kpoa.nl                                                       a.bosman@kpoa.nl 

 

Uitsmijters:

Op maandag, dinsdag en vrijdag is juf Monique T in de groep. Op woensdag en donderdag zal juf Monique P er zijn. 

                                                         
Monique Teske                                                          Monique Peters                                                
m.teske@kpoa.nl                                                     m.ammerlaan@kpoa.nl