Groepsleerkrachten

 



Groepsleerkrachten

Spetters:

Op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag is juf Diane de leerkracht van de Spetters. Zij is binnen SBO Michaëlschool onze specialist jonge kind. Op donderdag staat juf Aletta voor de groep. 

                                                                 
Diane Faber                                                                              Aletta Pasker
d.faber@kpoa.nl                                                                     a.pasker@kpoa.nl
 

                                                  

Bikkels:

De Bikkels hebben de hele week les van meester Marnix. Marnix is ook secretaris van de MR.

                                                      
Marnix Roodschild Koning                                                        
m.roodschildkoning@kpoa.nl         


                                     

Springkikkers:

De Springkikkers hebben bijna de hele week les van juf Anne. Zij is ook onze leescoördinator. Op maandag staat juf Jacqueline voor de groep.
                                                     
Anne van Aalst                                                                       Jacqueline Harms
a.vanaalst@kpoa.nl                                                             j.harms@kpoa.nl

 

Kanjers:

De Kanjers hebben de hele week les van Juf Irene.

                                                        
Irene van Doornik                                                       
i.vandoornik@kpoa.nl   

                                               

Keien:

Op maandag, dinsdag en vrijdag is juf Marieke bij de Keien. Op woensdag en donderdag is juf Julianne in de groep.

                                                              
Marieke Slagter                                                                 Julianne Rademaker
m.slagter@kpoa.nl                                                           j.rademaker@kpoa.nl

 

Sterren:

Bij de Sterren is juf Karin op maandag, dinsdag en woensdag in de groep. Op donderdag en vrijdag is juf Lisette in de groep. Juf Lisette is ook taalcoördinator en is voorzitter van de MR.

                                                     
Karin Evenboer                                                                      Lisette Cornelisse
k.evenboer@kpoa.nl                                                            l.cornelisse@kpoa.nl                                               

 

Doorzetters:

Op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag is juf Veronica in de groep. Juf Veronica is ook Preventiemedewerker bij ons op school. Op vrijdag is juf Jacqueline bij de Doorzetters aanwezig. Juf Jacqueline geeft op woensdag handvaardigheid in alle groepen en op donderdag RT/NT2. 

                                                     
Veronica Roodbol                                                                 Jacqueline Poortvliet
v.roodbol@kpoa.nl                                                               j.poortvliet@kpoa.nl

 

Spoorzoekers:

Maandag en dinsdag is juf Monique T bij de Spoorzoekers. Op woensdag, donderdag en vrijdag is meester Marcel de leerkracht van de Spoorzoekers. Monique is ook specialist in denkstimulerende gespreks methodiek. Marcel is ook onze ICT-coördinator.

                                                     
Monique Teske                                                                     Marcel van Keken 
m.teske@kpoa.nl                                                                m.vankeken@kpoa.nl

 

 

Toppers:

Op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag is juf Monique P in de groep bij de Toppers. Daarnaast is op de dinsdagen juf Marloes er. 

                                                      
Monique Peters                                                                     Marloes Eijbergen
m.ammerlaan@kpoa.nl                                                       m.eijbergen@kpoa.nl 

 

Uitsmijters:

Bij de uitsmijters is de hele week juf Anouk aanwezig. 

                                                         
Anouk Bosman                                                                                                          
a.bosman@kpoa.nl