Groepsleerkrachten

 



Groepsleerkrachten

Spetters:

Op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag is juf Diane de leerkracht van de Spetters. Zij is binnen SBO Michaëlschool onze specialist jonge kind. Op donderdag staat juf Aletta voor de groep. 

                                                                 
Diane Faber                                                                              Aletta Pasker
d.faber@kpoa.nl                                                                     a.pasker@kpoa.nl
 

                                                  

Bikkels:

De Bikkels hebben de hele week les van meester Marnix. Marnix is ook secretaris van de MR.

                                                    
Marnix Roodschild Koning                                                        
m.roodschildkoning@kpoa.nl         


                                     

Springkikkers:

De Springkikkers hebben bijna de hele week les van juf Anne. Zij is ook onze leescoördinator. Op woensdag staat juf Aletta voor de groep.
                                                     
Anne van Aalst                                                                       Aletta Pasker
a.vanaalst@kpoa.nl                                                            a.pasker@kpoa.nl


Kanjers:

De Kanjers hebben de hele week les van Juf Irene en Juf Dominique

                                                        
Irene van Doornik                                   Dominique de Groot                     
i.vandoornik@kpoa.nl                             d.degroot@kpoa.nl

 

                                               

Keien:

Op maandag, dinsdag en vrijdag is juf Marieke bij de Keien. Op woensdag en donderdag is juf Julianne in de groep.

                                                     
Marieke Slagter                                                                 Julianne Rademaker
m.slagter@kpoa.nl                                                           j.rademaker@kpoa.nl

 

Sterren:

Bij de Sterren is juf Esmee met verlof en wordt vervangen door Juf Annejet op maandag, dinsdag en woensdag. Op   donderdag en vrijdag is juf Lisette in de groep. Juf Lisette is ook taalcoördinator en is voorzitter van de MR.

                                                                           
Esmee Kreuger                                                        Lisette Cornelisse                                         Annjet Romeijn
e.kreuger@kpoa.nl                                                  l.cornelisse@kpoa.nl                                  a.romeijn@kpoa.nl

          

 

Doorzetters:

Op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag is juf Veronica in de groep. Juf Veronica is ook Preventiemedewerker bij ons op school. Op dinsdag is juf Monique Teske bij de Doorzetters aanwezig. 

                                                     
Veronica Roodbol                  Monique Teske                                              
v.roodbol@kpoa.nl                m.teske@kpoa.nl
                                              

 

Spoorzoekers:

Maandag, dinsdag en vrijdag is juf Marloes bij de Spoorzoekers. Op woensdag en donderdag is meester Marcel de leerkracht van de Spoorzoekers. Marcel is ook onze ICT-Coördinator.

                                                     
Marloes Eijbergen                                                                     Marcel van Keken 
m.eijbergen@kpoa.nl                                                                m.vankeken@kpoa.nl

 

 

Toppers:

Op maandag, dinsdag en woensdag is juf Karin in de groep bij de Toppers. Daarnaast is op de donderdag en vrijdag Juf Anouk in de groep. Juf Anouk is ook onze rekencoördinator.

                                                      
Karin Evenboer                                                                     Anouk Bosman
k.evenboer@kpoa.nl                                                       a.bosman@kpoa.nl 

 

Uitsmijters:

Op maandag en vrijdag is juf Monique T in de groep. Op dinsdag, woensdag en donderdag zal juf Monique P er zijn. 

                                                       
Monique Teske                                                          Monique Peters                                                
m.teske@kpoa.nl                                                     m.ammerlaan@kpoa.nl